O nas

O nas

Jesteśmy firmą transportowo – spedycyjną, mogącą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie całopojazdowym oraz drobnicowym.

Zapewniamy, że nasze stawki są bardzo konkurencyjne, jesteśmy elastyczni cenowo, negocjujemy z firmami w taki sposób, aby każda ze stron była zadowolona z warunków na jakich współpracuje.

Kompleksowa obsługa logistyczna klientów sprawiła, że współpracujemy z liczną gamą firm z całej Europy, które doceniają nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Dostarczamy im dokładnie tego, czego sami oczekujemy.

Dotychczas nawiązaliśmy współpracę z kontrahentami z krajów znajdujących się w Europie Zachodniej tj. Czechy, Niemcy, Austria, Włochy, Francja, Hiszpania, Benelux, Irlandia oraz Anglia.

„Logistic-Evex” jest w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Wszystkie zamówienia realizujemy dzięki nowoczesnej flocie aut. Dysponujemy zestawami marki Daf posiadające certyfikaty XL – 120cbm, ładowność 24 tony ( długość: 7,70m +7,70m, szerokość: 2,48m, wysokość 3m ), oraz zestawami marki Man – 120cbm, ładowność do 6 ton i Mercedes - 120 cbm ładowność do 14 ton ( długość: 7,70m + 7,70m, szerokość 2,46m, wysokość 3m ).

Posiadamy pozwolenie na międzynarodowy przewóz odpadów (A-SHILD). Nasz tabor jest wyposażony w niezbędne do takich przewozów oznaczenia, dzięki czemu zapewniamy szybką i odpowiedzialną dostawę towaru na miejsce. Każdy kierowca posiada odpowiednią dokumentację i kwalifikacje pozwalające mu na podjęcie tego rodzaju transportu

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do kontaktu. Zapewniamy, że warunki przedstawione przez naszą firmę spełnią państwa oczekiwania.